Top Ad unit 728 × 90

 

Oficjalnie Kubica w piątek o 11:00 w 1 treningu

Kierowca testowy i rozwojowy Williamsa Robert Kubica zajmie miejsce Sergeya Sirotkina podczas piątkowej pierwszej sesji treningowej przed Grand Prix Hiszpanii.

Paddy Lowe, potwierdził, że polski kierowca pomoże zespołowi spróbować zrozumieć trudny w okiełznaniu bolid FW41 wokół toru w Barcelonie. Będzie to jego pierwsza z trzech zaplanowanych sesji treningowych.

Lowe stwierdził, że tegoroczny bolid mocno się różni od tego z sezonu 2017 i zmiany okazały się trudne do opanowania z wieloma problemami pojawiającymi się na początku sezonu, co spowodowało, że zespół spadł na koniec stawki.

Zespół ma przywieźć do Hiszpanii pakiet poprawek, ale inni też nie stoją w miejscu.

Kubica weźmie również udział w dwudniowym teście, który odbędzie się po wyścigu z młodszym kierowcą, Oliverem Rowlandem.

Williams zajmuje obecnie 10. miejsce w klasyfikacji konstruktorów, a Lance Stroll zdobył tylko cztery punkty dla zespołu podczas ostatniego wyścigu w Baku.
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.