Top Ad unit 728 × 90

 

Formuła 1 w Netflixie

Nie wiem czy wiecie, ale jestem nie tylko fanatykiem Formuły 1, ale też fanem chodzenia na siłownię, a przez chodzenie na siłownię rozumiem oglądanie seriali. Teraz będę mógł połączyć wszystkie te formy rozrywki. Formuła 1 ogłosiła nową umowę z Netflixem i stworzą serial dokumentalny o sezonie F1 2018.

Najwidoczniej zauważyli sukces jaki osiągnęła produkcja McLarena na początku roku wśród fanów i postanowili skopiować pomysł. Co ciekawe McLaren z Amazonem też chcieli kręcić odcinki przez cały sezon, ale nie dostali na to pozwolenia.

Seria 10 odcinków zapowiada się jako pierwsza, która "ma pozwolić publiczności naprawdę poznać padok i życie kluczowych graczy Formuły 1".

"Seria będzie miała niezrównany i ekskluzywny dostęp do najszybszych kierowców, szefów zespołów i właścicieli, a także do zespołu zarządzającego Formuły 1".

James Gay Rees, który wyprodukował uznany film dokumentalny z 2010 roku, Senna, będzie producentem wykonawczym serialu. Pełny zakres relacji z dokumentu, w tym, które zespoły będą zaangażowane, nie został jeszcze ogłoszony.

Jest to tylko kolejny powód do wykupienia subskrypcji Netflixa. Premiera nastąpi na początku przyszłego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.