Top Ad unit 728 × 90

 

Formuła 1 uruchamia swoje transmisje online - aktualizacja

Formuła 1 uruchamia nową usługę transmisji online, poprzez streaming. Po wykupieniu dostępu uzyskamy transmisje na żywo oraz po raz pierwszy w historii dostęp do archiwum FOM. Wszystko to bez reklam, nie to co na innych płatnych kanałach.

F1 TV Pro będzie oferować transmisje tylko w kilku krajach. Będą to Niemcy, Francja, USA, Meksyk, Belgia, Austria, Węgry i "znaczna część Ameryki Łacińskiej". Więcej państw zapewne dojdzie po wygaśnięciu obecnych kontraktów na transmisje.

Usługa zapewni także dostęp do obszernego archiwum filmów F1. Ta część usługi będzie dostępna dla użytkowników w większości krajów świata pod nazwą F1 TV Access. Dodatkowo dostępne będą wszystkie konferencje prasowe na żywo i serie towarzyszące, takie jak F2 i GP3.

Opłaty abonamentowe dla F1 TV Pro będą ustalane na około 8 do 12 dolarów miesięcznie.

Jest duża szansa na to, że usługa ruszy już na początku sezonu.

Dyrektor działu cyfrowego i nowego biznesu F1, Frank Arthofer, powiedział, że nowa oferta jest "fundamentem naszej cyfrowej transformacji".

Na oficjalnej stronie - LINK znajdziecie filmik prezentujący możliwości usługi. Między innymi onboardy z każdego bolidu jak i wybór języka komentatorów.

Aktualizacja - jak widać na zdjęciu poniżej pojawiła się lista państw gdzie usługa ma być dostępna. Jest tam też Polska.

Docelowo będą dwa pakiety do wyboru. F1 TV Pro będzie kosztował 8-12$ miesięcznie (cena zależna od kraju) i oferował całą wymienioną wyżej zawartość. Oprócz tego będzie pakiet tańszy – F1 TV Access – (2-3$ miesięcznie) z ograniczoną zawartością, nie będzie w nim transmisji na żywo. Tylko skróty i dostęp do archiwum oraz live timingu.

W Polsce dostępny będzie komentarz w 4 językach: angielskim, francuskim, niemieckim i hiszpańskim


Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.