Top Ad unit 728 × 90

 

Renault chciałoby wiedzieć więcej o Kubicy

Renault przyznało, że jeszcze nie zna odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie powinni sobie zadać przed pełnoprawnym powrotem Kubicy do Formuły 1. W idealnych warunkach, a niestety takich nie mamy, Robert powinien sprawdzić się na jeszcze jednych testach aktualnym bolidem.

Tak mówi Renault, co nie jest do końca prawdą ponieważ mogą spokojnie z jego usług korzystać w piątkowych treningach. Znowu taki trening trwa tylko półtorej godziny, a oni potrzebują trochę więcej czasu, tym samym ograniczaliby czas ich podstawowych kierowców w bolidzie.

Abiteboul powiedział, że nie wiedzą jak Robert sprawdzi się w trakcie samego ścigania. Czyli zmienna pogoda, wypadek w pierwszym zakręcie, coś co normalnie nie jest łatwe do przewidzenia. Zawodnik w pełni sprawny szybko dochodzi do siebie po zwykłej kolizji, z Kubicą trzeba podchodzić do takich sytuacji delikatniej.

Renault musi szybko podejmować decyzje jeśli chodzi o skład na przyszły rok. Kolejni zawodnicy mają podpisane kontrakty, a Kubica im nie ułatwia zadania.
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.