Top Ad unit 728 × 90

 

F1 Racing - Kubica jeszcze w tym roku w Renault

Pewnie wszyscy kojarzycie gazetę F1 Racing. Na testach Kubicy w Walencji ich dziennikarz Anthony Rowlinson miał możliwość oglądać jak Robert sobie radzi na torze. Teraz twierdzi, że Polaka zobaczymy w bolidzie na sezon 2017 już podczas testów po Grand Prix Węgier. Jeśli te przebiegną pomyślnie, to być może jeszcze w tym roku Kubica wystartuje w Grand Prix.

"Nie wiem tego, ale czuję, że możemy zobaczyć Roberta w bolidzie w tym roku, od Grand Prix Belgii. Myślę, że prawdopodobnie zobaczymy go podczas testów na Węgrzech, jest sesja testowa zaraz po Grand Prix Węgier. Jestem prawie pewny, że zobaczymy tam Roberta w bolidzie z sezonu 2017 i myślę, że jeśli pójdzie mu dobrze, to być może Robert dokończy ten sezon w kokpicie Renault. Co się wydarzy w sezonie 2018? Tego nie wiadomo"

Dziennikarz przyznał, że rozmiar obrażeń Polaka jest ogromny, ale Kubica potrafi doskonale je maskować, a na torze nie widać jego problemów. Obrażenia są widoczne gołym okiem. Jak Polak rozpina kombinezon, to odsłania makabryczną mapę blizn i zagojonych ran po operacji. Ręka jest bardzo chuda, a to wszystko przez uszkodzenia ścięgien i mięśni. Wiemy również, że Kubica ma ograniczone ruchy nadgarstka, ale i tak pozwala mu to odpowiednio trzymać kierownicę.

Kubica wcześniej w tym tygodniu powiedział, że cel na ten moment jest tylko jeden i chce znaleźć się znowu w Formule 1. Po GP Azerbejdżanu Renault powiedziało, że Robert nie jest na liście potencjalnych transferów na sezon 2018, śmiałem się wtedy, że to dlatego bo już w tym roku pojawi się w Grand Prix, miejmy nadzieję, że ten sen się ziści.
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.