Monster Energy i Lewis Hamilton prezentują '44'

Przedstawiamy napój sygnowany przez trzykrotnego mistrza świata F1 Lewisa Hamiltona - '44', który wchodzi na półki sklepowe całej Europy już w tym miesiącu.

W świecie, w którym liczą się ułamki sekund, tylko najlepszym udaje się odnieść sukces. Po połączeniu sił z Lewisem Hamiltonem, Monster Energy prezentuje więc swój najnowszy produkt: napój energetyczny sygnowany jego imieniem.

Swoją nazwę napój wziął od numeru, z którym Lewis rozpoczynał karierę wyścigową, kilkukrotnie zdobywał mistrzostwo i obecnie ściga się w Formule 1. Tego lata ‘44’ pojawi się w sklepach w całej Europie.

Stworzony by dodawać energii Lewisowi podczas każdego napiętego dnia, a także by napędzać jego żądzę bycia zawsze na prowadzeniu. ‘44’ to mieszanka delikatnego, orzeźwiającego smaku z legendarnym Monster Energy.

Napój opakowany jest w wyjątkową puszkę stylistyką nawiązującą do kasku Lewisa. Trzy gwiazdki symbolizują jego trzy tytuły mistrza świata.

– Z Monsterem jestem związany już od pięciu lat i zawsze chciałem mieć własny napój. Tworząc go rozmawialiśmy o smakach, które lubię, a Monster idealnie zinterpretował moje słowa za pierwszym strzałem. ‘44’ była pierwszą kombinacją, jakiej spróbowałem i od razu ją pokochałem. Czerwony to odważny kolor, który jest obecny w całym moim życiu. Grafika inspirowana jest paskami na moim kasku. Jest to dla mnie więc spełnienie marzeń. Cieszę się, że współpracowałem przy każdym szczególe produktu od samego początku i że ‘44’ wreszcie wjeżdża na półki – powiedział Lewis Hamilton.

Wiceprezes Monster Brands Europe Jimmy Goodrich dodał: Talent Lewisa jako sportowca, kierowcy wyścigowego i influencera społecznościowego jest niezaprzeczalny. Energia i pasja, jakie wkłada we wszystko, co robi, odzwierciedlają nasze zamiłowanie do innowacji. Jesteśmy bardzo podekscytowani przedłużeniem naszej współpracy poprzez wprowadzenie ‘44’ do sprzedaży. Praca z Lewisem nad stworzeniem nowego produktu to niesamowicie pozytywne doświadczenie. Jestem pewien, że mamy napój, który odniesie taki sukces na naszych europejskich rynkach, jaki odnosi Lewis na torze i poza nim.

Monster Energy '44' będzie dostępny w sprzedaży od 29 maja br. wyłącznie w sklepach sieci Żabka, a od 1 lipca w całej Polsce.