Top Ad unit 728 × 90

 

Monster Energy i Lewis Hamilton prezentują '44'

Przedstawiamy napój sygnowany przez trzykrotnego mistrza świata F1 Lewisa Hamiltona - '44', który wchodzi na półki sklepowe całej Europy już w tym miesiącu.

W świecie, w którym liczą się ułamki sekund, tylko najlepszym udaje się odnieść sukces. Po połączeniu sił z Lewisem Hamiltonem, Monster Energy prezentuje więc swój najnowszy produkt: napój energetyczny sygnowany jego imieniem.

Swoją nazwę napój wziął od numeru, z którym Lewis rozpoczynał karierę wyścigową, kilkukrotnie zdobywał mistrzostwo i obecnie ściga się w Formule 1. Tego lata ‘44’ pojawi się w sklepach w całej Europie.

Stworzony by dodawać energii Lewisowi podczas każdego napiętego dnia, a także by napędzać jego żądzę bycia zawsze na prowadzeniu. ‘44’ to mieszanka delikatnego, orzeźwiającego smaku z legendarnym Monster Energy.

Napój opakowany jest w wyjątkową puszkę stylistyką nawiązującą do kasku Lewisa. Trzy gwiazdki symbolizują jego trzy tytuły mistrza świata.

– Z Monsterem jestem związany już od pięciu lat i zawsze chciałem mieć własny napój. Tworząc go rozmawialiśmy o smakach, które lubię, a Monster idealnie zinterpretował moje słowa za pierwszym strzałem. ‘44’ była pierwszą kombinacją, jakiej spróbowałem i od razu ją pokochałem. Czerwony to odważny kolor, który jest obecny w całym moim życiu. Grafika inspirowana jest paskami na moim kasku. Jest to dla mnie więc spełnienie marzeń. Cieszę się, że współpracowałem przy każdym szczególe produktu od samego początku i że ‘44’ wreszcie wjeżdża na półki – powiedział Lewis Hamilton.

Wiceprezes Monster Brands Europe Jimmy Goodrich dodał: Talent Lewisa jako sportowca, kierowcy wyścigowego i influencera społecznościowego jest niezaprzeczalny. Energia i pasja, jakie wkłada we wszystko, co robi, odzwierciedlają nasze zamiłowanie do innowacji. Jesteśmy bardzo podekscytowani przedłużeniem naszej współpracy poprzez wprowadzenie ‘44’ do sprzedaży. Praca z Lewisem nad stworzeniem nowego produktu to niesamowicie pozytywne doświadczenie. Jestem pewien, że mamy napój, który odniesie taki sukces na naszych europejskich rynkach, jaki odnosi Lewis na torze i poza nim.

Monster Energy '44' będzie dostępny w sprzedaży od 29 maja br. wyłącznie w sklepach sieci Żabka, a od 1 lipca w całej Polsce.
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.