Segregator newsów F1 - 3.9.2016

Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1.

Kevin Magnussen doubts Halo will ever happen (ESPN)
Kierowca Renault twierdzi, że system Halo nigdy nie zadebiutuje w Formule 1. Jego zdaniem wszyscy teraz to testują, ale on nie chce, jego zdaniem dlatego przełożono debiut ponieważ wymyślą coś lepszego. Ja szczerze mówiąc również mam to nadzieję.

Max Verstappen given 'gentle warning' by FIA (BBC)
Okazuje się, że Max Verstappen ryzykował dyskwalifikację w GP Belgii. W swojej analizie wypchnięcia Raikkonena z toru na 12 okrążeniu napisałem, że Kimi wcale nie powinien oddawać pozycji i jak się okazuje miałem rację. Max specjalnie wypchnął kierowcę Ferrari jako rewanż za pierwszy zakręt. Do takiej sytuacji nie powinno dochodzić na torze, Charlie Whiting powiedział, że powinien mu pokazać flagę w połowie białą w połowie czerwono, która oznacza ostrzeżenie dotyczące zachowania na torze.

Singapore Zika outbreak a concern for Formula One (Reuters)
Kierowcy i zespoły są zaniepokojone występowaniem wirusa Zika w 5 z ostatnich 8 rund mistrzostw świata. Na wyścigi jeżdżą przecież ich rodziny i znajomi, nikt nikogo nie chce narażać.

Ecclestone slams ‘silly regulations’ that prevent racing (F1i)
Bernie jest wkurzony głupimi przepisami, które nie pozwalają się zawodnikom ścigać. Krytykuje też nie konsekwencje w przepisach i limit silników. To nie jest fajne dla fanów. Chociaż raz powiedział coś mądrego.

Vandoorne 'cannot accept' reserve F1 role anymore (Motorsport)
"Definitywnie muszę się ścigać w przyszłym roku. Jestem na tym skupiony w 100%" - oby tak było

Rosberg ignores Ferrari comparison with engines turned down (Crash)
Nico ignoruje komentarze dotyczące postępu Ferrari z nową jednostką napędową w piątkowych treningach. Niemiec twierdzi, że skoro wprowadzili nowe części to na pewno silnik jest mocniejszy, ale oni w piątki mocno skręcają swój, więc nie ma co porównywać.

Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1. Wybrane przeze mnie wiadomości z ostatnich dni, które pojawiły się na innych stronach w sieci. O ile znajdę czas, chciałbym taki post publikować codziennie. Jeśli sami znaleźliście coś ciekawego, wrzucajcie link i opis w komentarzu.