Top Ad unit 728 × 90

 

Segregator newsów F1 29.09.2016

Jeszcze tylko trawę pomalujemy i można startować z GP Malezji

Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1.

Hamilton wants to be surprised by 2017 cars (Autosport)
Kierowcy coraz częściej myślą o przyszłym sezonie. Lewis chce być zaskoczony nowymi bolidami. Oglądał już nowego Mercedesa w tunelu aerodynamicznym. Wydaje mu się, że w końcu jazda będzie bardziej męcząca i przygotowanie fizyczne znowu będzie potrzebne. Ma tylko nadzieję na to, że samo ściganie, też będzie lepsze, a nie tylko jazda o kropelce.

Podobne zdanie ma Jenson Button, który twierdzi, że obecnie kierowca wcale nie musi dużo trenować by brać udział w wyścigach. Zobaczcie dla porównania jak wykończeni byli kierowcy w Malezji na podium w 2005 roku. Teraz już po prostu nie dochodzi do takich sytuacji. Może za rok się to zmini.


Button: 'Lewis’s tweet? It wasn’t even real!' (Motorsport magazine)
Pamiętacie aferę w której Lewis wrzucił na twitterze fotkę z porównaniem danych telemetrycznych przejazdów w Belgii w 2012. Jenson teraz twierdzi, że to wcale nie były dane z kwalifikacji tylko z symulatora...

Next year could be make or break for Sebastian Vettel and Ferrari (The Sun)
Mark Webber wierzy w to, że Ferrari w końcu w przyszłym roku zaskoczy. Obecnie często obierają slabą strategię i mieli problemy z niezawodnością. Kolejny rok to może być dla nich duży krok.

Kalendarz F1 na sezon 2017 potwierdzony
Pojawił się nowy prowizoryczny kalendarz na sezon 2017. Mało w nim zmian w porównaniu do tegorocznego, część wyścigów została o tydzień przesunięta, a GP Europy nadal odbywa się w ten sam weekend co Le Mans 24h.

Potwierdzono zmiany na kolejne lata w F1
Pisałem ostatnio o małych zmianach w przepisach na sezony 2017-2018 i już są potwierdzone

Jak śledzić nasze wpisy na Facebooku

 Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1. Wybrane przeze mnie wiadomości z ostatnich dni, które pojawiły się na innych stronach w sieci. O ile znajdę czas, chciałbym taki post publikować codziennie. Jeśli sami znaleźliście coś ciekawego, wrzucajcie link i opis w komentarzu.

Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.