Segregator newsów F1 - 14.9.2016

Singapur za dnia, trwają już przygotowania do startu kolejnego Grand Prix Formuły 1.

Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1.

Ricciardo: Singapore offers best chance for Monaco payback (F1i)
Daniel ma nadzieję, że w Singapurze uda mu się zwyciężyć i to będzie taka karma za to co stało się w tym roku w Monaco.

Mexican GP on course for 350,000 attendance in 2016 (ESPN)
W Meksyku na ten moment mają 93% biletów sprzedanych. Idą prawdopodobnie na rekordowe 350 tysięcy fanów na trybunach. To prawie tyle ile suma fanów co najmniej trzech europejskich wyścigów na historycznych torach

Pirelli wants Hamilton and Rosberg for tests (Autosport)
Dostawca opon ma nadzieję, że w testach opon na sezon 2017 będą brać też udział podstawowi kierowcy Mercedesa. Skoro Ferrari udostępniło najlepszych to oni też powinni. Sami zawodnicy raczej nic by na tym nie stracili.

Williams reports 2016 interim results (Williams)
Zespół Williams może i nie odnosi w tym roku takich sukcesów jak w poprzednich dwóch sezonach i walczy o 4 miejsce w klasyfikacji konstruktorów z Force India to po raz kolejny pokazuje, że F1 to może być dobry biznes, ponieważ znowu wykazali zyski w swoim rozliczeniu na ten sezon za pierwsze pół roku.

Klasyczne Ferrari na torze HockenheimJak śledzić nasze wpisy na Facebooku

 Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1. Wybrane przeze mnie wiadomości z ostatnich dni, które pojawiły się na innych stronach w sieci. O ile znajdę czas, chciałbym taki post publikować codziennie. Jeśli sami znaleźliście coś ciekawego, wrzucajcie link i opis w komentarzu.