Obawy Lewisa - Segregator newsów F1 16.09.2016

Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1.

"Czy wolałbym, aby moje sprzęgło było bardziej regularne? Oczywiście, ale to raczej szybko się nie zmieni." Hamilton obawia się, że jego słabe starty do wyścigów mogą oznaczać stracony tytuł w tym roku.

Finałowe poprawki silników w 2016 roku (Cyrk F1)
Producenci silników szykują ostatnie w tym roku poprawki do swoich konstrukcji. Układ sił lekko ewoluuje, ale hierarchia wciąż będzie utrzymana. To zmieni pewnie dopiero nowy sezon

Drivers reveal how they would change and improve Formula 1 (Skysports)

Kierowcy odpowiedzieli na pytanie co oni by zmienili by poprawić Formułę 1 i odpowiedzi szczerze mówią są przeróżne. Od innej dystrybucji pieniędzy między zespołami, po tańsze bilety dla fanów.

F1 takeover by Liberty could bring meaningful change for the masses (The Guardian)
"Nagrody pieniężne dla zespołów powinny składać się z 55% kwoty zebranej z praw do transmisji, a nie 50% tak jak to miało miejsce do tej pory. A to oznacza dużą kwotę do podziału i mam nadzieję, że między te słabsze zespoły.

Verstappen: Too early to say Red Bull can win in Singapore (ESPN)
Za wcześnie, żeby powiedzieć, że Red Bull jest faworytem w Singapurze

Tymczasem nawet mapy Google już wiedzą w jakich dniach ulice Singapuru są zablokowane

Jak śledzić nasze wpisy na Facebooku

 Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1. Wybrane przeze mnie wiadomości z ostatnich dni, które pojawiły się na innych stronach w sieci. O ile znajdę czas, chciałbym taki post publikować codziennie. Jeśli sami znaleźliście coś ciekawego, wrzucajcie link i opis w komentarzu.