Top Ad unit 728 × 90

 

Segregator newsów F1 - 29.8.2016

Daniel Ricciardo dał na podium po GP Belgii 2016 napić się Markowi Webberowi szampana ze swojego buta...

Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1.

Marchionne warns: 'Anyone who doesn't bring results should leave' (Motorsport)
Jeśli w Ferrari nie będzie zmian na dobre, to każda osoba, która nie będzie przynosić pozytywnych rezultatów odejdzie. Słowa te padły po wczorajszym wyścigu w którym dwóch kierowców Ferrari zderzyło się już w pierwszym zakręcie.

Verstappen's driving 'refreshing but dangerous' - Wolff (F1i)
Wolff twierdzi, że to w jaki sposób ściga się Max przypomina mu Hamiltona i Sennę. Ewidentnie pozostali muszą dwa razy pomyśleć zanim zaczną go wyprzedzać. Moim zdaniem jego obrona pozycji przed Raikkonenem była co najmniej kontrowersyjna, ale w pierwszym zakręcie to nie była jego wina. To Vettel za szybko zaczął skręcać do wewnętrznej, podobnie jak Raikkonen w Chinach w tym roku, tylko wtedy to Kvyat atakował po wewnętrznej.

F1 urged to close engine penalty loophole - Mercedes (Autosport)
Mercedes skorzystał z luki w przepisach i zaopatrzył Lewisa w jednostki napędowe do końca sezonu, ale sami chcą, żeby ten przepis był poprawiony. System jest daleki od ideału, można powiedzieć, że Formuła 1 znowu stawia się w idiotycznej sytuacji w której wprowadzone jest ograniczenie jednostek napędowych ze względu na koszty, a potem marnowanych jest kilka silników więcej przez bogaty zespół.

Nico Hulkenberg bemoans timing of red flag at Spa (ESPN)
Nico jak i kilku innych kierowców narzekało na czas w którym pojawiła się na torze czerwona flaga. Nic dziwnego, jedni zjechali od razu do boksów po wyjeździe samochodu bezpieczeństwa. Inni czekali na czerwoną flagę jak Williams i nie zjechali, ale czerwonej flagi długi nie było i jak już zjechali i stracili czas to w końcu wyścig został przerwany.

Sam na twitterze i widziałem, że kilka innych osób też od razu pisało o tym, żeby przerwać wyścig. Przecież od razu było widać, że bariera zniszczona i będzie trzeba ją naprawiać, a to nigdy nie trwa kilka sekund.

Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1. Wybrane przeze mnie wiadomości z ostatnich dni, które pojawiły się na innych stronach w sieci. O ile znajdę czas, chciałbym taki post publikować codziennie. Jeśli sami znaleźliście coś ciekawego, wrzucajcie link i opis w komentarzu.
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.