Top Ad unit 728 × 90

 

Obawy Toto Wolffa przed sezonem 2017

Szef Mercedesa Toto Wolff przyznał, że zaniepokojony jest zmianami na sezon 2017. Uważa, że jego zespół może stracić przewagę w przyszłym roku po tym jak rywale obrali różne cele.

Toto oczywiście obawia się Red Bulla i Ferrari. Ci pierwsi w ostatnich wyścigach mocno się do Mercedesów zbliżyli. Ewidentnie poprawił się pakiet Renault, a aerodynamika była zawsze ich dobrą stroną, a przyszły rok to zdecydowane zwiększenie wpływy tego elementu w walce o najszybszy bolid. Wolff spodziewał się, że Verstappen i Ricciardo będą mocni na Węgrzech, ale oni byli groźni już na Silverstone. Dlatego też Mercedes nie może odpuszczać tego sezonu i duża część inżynierów nadal wprowadza poprawki do tegorocznego bolidu.

Ferrari z drugiej strony wydaje się, że odpuściło w walce o tegoroczny tytuł i prawdopodobnie taka jest prawda, ale to oznacza jedno. Włoski zespół już się skupił na sezonie 2017 i może mieć to duży wpływ na walkę o przyszłoroczny tytuł.
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.