Top Ad unit 728 × 90

 

Nowy zwiastun trybu kariery F1 2016

Tryb kariery czyli uwielbiany przez graczy element serii o Formule 1, powraca w jej najnowszej odsłonie. Dzięki niezwykłemu realizmowi F1™ 2016 każdy będzie mógł poczuć się jak wschodząca gwiazda najbardziej prestiżowego motorowego sportu na świecie. Ten aspekt gry przedstawia bliżej nowy zwiastun. Produkcja Codemasters zadebiutuje 19 sierpnia w wersji na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Brytyjscy deweloperzy nie ukrywali, że tryb kariery był tym, czego fani serii domagali się najbardziej. Deweloper posłuchał ich próśb, a kariera nie tylko powraca, ale doczeka się szeregu znaczących usprawnień. Swoją legendę w elitarnym światku Formuły 1 gracze będą budować na przestrzeni 10 sezonów. W tym czasie muszą dbać o wypełnianie celów stawianych przez szefostwo teamu, dla którego jeżdżą, współpracować z mechanikami i brać aktywny udział w ulepszaniu bolidu, a także podejmować wiele strategicznych i mogących zaważyć na ich przyszłości decyzji nie tylko na torze, ale również poza nim.W kwestii samych wyścigów F1™ 2016 to najwierniejsza realiom gra o Formule 1, oddająca w pełni jej specyfikę, piękno i dramaturgię. W grze oddano wszystkie reguły rządzące zawodami – z samochodem bezpieczeństwa i zasadą wirtualnego samochodu bezpieczeństwa na czele. Podczas zmagań na torze gracz ma możliwość radiowej łączności z teamem, do gry trafiło uroczyste okrążenie testowe, podczas którego bolidy w charakterystyczny sposób rozgrzewają opony, a opcje manualnego startu oraz samodzielnej kontroli prędkości po zjechaniu do pit stopu to smaczki, które ucieszą każdego sympatyka królowej sportów motorowych. F1™ 2016 to jedyna oficjalna gra Formuły 1 – zawiera komplet 11 teamów i 22 kierowców oraz wszystkie tory z bieżącego sezonu F1 włącznie z usytułowanym na ulicach Baku, gdzie w czerwcu rozegrano historyczne Grand Prix Europy.

F1™ 2016 pojawi się na rynku 19 sierpnia. Gra dostępna będzie na PC (sugerowana cena 199,90 zł) oraz konsolach obecnej generacji (PS4 i Xbox One – 259,90 zł). Zamawiający grę przed premierą otrzymają edycję limitowaną, zawierającą pakiet "Career Booster", dający wsparcie tempa badań i rozwoju bolidu w trybie kariery oraz dostęp do nowych wzorów kasków i laptopów.
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.