Top Ad unit 728 × 90

 

FOM zatrzymał Grosjeana przed dzieleniem się filmikami Haasa

Podejście Formuły 1 do mediów społecznościowych zawsze było mocno ograniczone. Teraz FOM stara się powstrzymać jeden z zespołów przed zdobywaniem kolejnych fanów. Tak twierdzi ich kierowca Romain Grosjean.

Pomimo tego, że na świecie coraz mniej widzów śledzi Formułę 1 na żywo, a same wyścigi w coraz większej ilości państw przechodzą z darmowej na płatne kanały dostępu, to najwidoczniej nie warto zdobywać nowych fanatyków.

“Na Facebooku ostatnio wrzucałem filmiki na żywo w trakcie filmowego dnia, jak i z mojego pokoju wczoraj" - wyjawił Grosjena w wywiadzie dla motorsport.com. "FOM kazał je wszystkie skasować , pomimo tego, że mieliśmy ponad milion wyświetleń. Przecież to wspaniałe pokazać ludziom Formułę 1 od środka, z za kulis, jednak nie mamy na to pozwolenia."

Niesamowita sytuacja. Z jednej strony rozumiem, że FOM ma prawa do pokazywania Formuły 1, ale zabraniać kierowcy udostępniać filmiki zespołu? To jest po prostu jakaś tragedia. Może niech poza wyścigami o samej Formule 1 nie rozmawiają z nikim bo to też będzie łamanie praw?
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.