Top Ad unit 728 × 90

 

Maldonado zostaje w Lotusie na sezon 2016

Pastor Maldonado nadal będzie prowadził i walczył o dojechanie do mety w każdym wyścigu sezonu 2016 za kierownicą Lotusa, zespół właśnie potwierdził.

Maldonado będzie już jeździł dla nich trzeci sezon. Dołączył do Lotusa rok temu po odejściu z Williamsa. Co ciekawe, o ile przyszłość kierowcy jest teoretycznie znana o tyle przyszłość zespołu jeszcze nie. Możliwe, że Renault wykupi zespół.

Gerard Lopez powiedział: “To bardzo ważne dla przyszłości Lotus F1 Team, że oficjalnie możemy potwierdzić iż Pastor zostaje z nami na przyszły sezon."

Co tu dużo mówić, wszyscy wiedzą jaka jest reputacja Maldonado w padocku, jest on szybkim kierowcą, czasami jedzie szybciej niż jest w stanie zapanować nad bolidem. Wiele zespołów w Formule 1 jest w finansowych tarapatach i tacy kierowcy będą nadal się w niej ścigać, póki się to nie zmieni.
[post_ad]
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.