Top Ad unit 728 × 90

 

Button jeszcze może przejść do Renault

Dziś zespół Haas miał ogłosić swój skład na sezon 2016. Romain Grosjean będzie jednym z kierowców, drugiego jeszcze nie znamy. Pastor Maldonado wiadomo już, że zostaje w Lotusie, który od przyszłego sezonu prawdopodobnie będzie fabrycznym zespołem Renault i co ciekawe może do niego trafić Jenson Button.

Ostatnio mamy trochę sezon ogórkowy, jeśli chodzi o informacje dotyczące tego zawodnika. Najpierw miał kończyć karierę w F1, potem Ron Dennis powiedział, że Button zostaje w McLarenie, ale co ciekawe sam kierowca zaprzeczył, że ma już podpisany kontrakt.

David Coulthard potwierdził, że Button może odejdzie z McLarena i trafi do Renault. Przyszły sezon będzie bardzo ciekawy, bo pokaże, czy Honda jest w stanie poprawić swoją jednostkę napędową. Z kolei Renault mając swój fabryczny zespół będzie mogło przeznaczyć większe zasoby na pracę nad swoim silnikiem.

Co wybierze Jenson?
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.