Top Ad unit 728 × 90

 

Toro Rosso w barwach Renault?

Zespół Red Bull i ich dostawca silników Renault odłożyli na bok dotychczasowe animozje, aby skupić się w pełni rozwiązaniu obecnych problemów. W ostatnich dniach silniki Renault były mocno krytykowane przez Christiana Hornera. Teraz nastąpił nagły obrót w tej sprawie. Red Bull przyznał, że za słabe wyniki nie odpowiada tylko jednostka napędowa, ale też sam bolid. Na dodatek widać, że skoro zmiana dostawcy na ten moment nie wchodzi w grę, to trzeba się jakoś dogadać.

Renault nie podobała się ta krytyka, pojawiły się plotki mówiące o wykupieniu Toro Rosso. Francuzi chcieli odbudować swoją pozycję w Formule 1 od strony marketingowej, a Red Bull im w tym nie pomagał.  Dlatego teraz pojawiła się nowa opcja. Bolidy Toro Rosso mogą zostać pomalowane w barwach Renault.

Doktor Helmut Marko przyznał również, że Renault rozmawiało także z Sauberem, Force India i Lotusem odnośnie kupienia zespołu. Przemalowanie bolidów Toro Rosso załagodziłoby konflikt, a Renault zyskałoby od strony marketingowej.
[post_ad]
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.