Top Ad unit 728 × 90

 

Manor walczy o starty w sezonie 2015

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że zespoły sprzeciwiły się startom zespołu Manor F1 zeszłorocznym bolidem w nadchodzącym sezonie.

Dziś były zespół Marussia wydał takie oto oświadczenie: “Zostaliśmy poinformowani 5 stycznia 2015, że grupa strategiczna uważa, że dwa zespoły Marussia i Caterham, powinny dostać pozwolenie na start bolidem z sezonu 2014 w tegorocznych mistrzostwach"

Bolid zespołu Manor miał spełniać wszystkie zapisy regulaminu technicznego na sezon 2015 za wyjątkiem punktów 3.7.9, 15.4.3, 15.4.4 i 16.2. Dzięki temu start w nadchodzącym sezonie byłby możliwy.

Zespół robi wszystko by pojawić się na torze, niestety po wczorajszym spotkaniu będą potrzebować dużo więcej czasu na przygotowanie bolidu na sezon 2015 i wygląda na to, że wystartują dopiero w Bahrajnie, oznacza to, że mogliby ominąć pierwsze trzy Grand Prix (Oczywiście, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z ich założeniami)
[post_ad]

Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.