Top Ad unit 728 × 90

 

Lotus prawdopodobnie w nowym malowaniu

Na stronie już pisałem, że Mercedes i McLaren będą w tym roku prezentować nowe malowanie swoich bolidów. Teraz okazuje się, że Lotus prawdopodobnie też zmieni kolory. Na zdjęciach udostępnianych na Twitterze i Instagramie widać, że nowy bolid jeszcze nie jest pomalowany.

Romain Grosjean spytany o nowego Lotusa E23 odpowiedział, że nie może nic o nim powiedzieć, nawet nie może zdradzić jego koloru, dodał też, że nie zmieniła się tylko pokrywa silnika, lecz wszystko.

Zespół prawdopodobnie będzie miał nowego sponsora tytularnego, a na dodatek będzie korzystał z jednostek napędowych Mercedesa. Francuz w trakcie wywiadu dodał też, że w porównaniu do zeszłego sezonu E23 jest piękny.

Już jutro czeka nas prezentacja pierwszego bolidu na sezon 2015. Będzie to Force India VJM8.
[post_ad]
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.