Top Ad unit 728 × 90

 

Info Wing poinformuje was na której pozycji jest kierowca


Ojciec Lewisa Hamiltona wpadł na pomysł umieszczenia tuż nad głową kierowcy mini skrzydła, które mogłoby oglądającym wyścig fanom przekazywać ciekawe informacje, takie jak kto ustanowił najszybszy czas okrążenia, możliwe zagrożenia, flagi, pozycja w wyścigu itd.

Skrzydło możliwe, że zostanie przetestowane już podczas testów w Abu Zabi po weekendzie Grand Prix. Skorzysta z niego zespół Force India.

Trzeba sprawdzić, czy obraz wyświetlany na skrzydle jest widoczny na trybunach i w telewizji. Oczywiście w czasie nocnego wyścigu taka świetlna tablica może być lepiej widoczna i trzeba jeszcze sprawdzić w pełnym słońcu jak to będzie wyglądać, ale sam koncept moim zdaniem ciekawy.

Anthony Hamilton chce też umieścić to rozwiązanie w serii DTM, Indycar i Nascar. Jego zdaniem problemem jest gdy siedzisz na trybunach i musisz co chwilę sprawdzać na telefonie na której pozycji jest dany zawodnik, a tak widać wszystko na pierwszy rzut oka.

Co myślicie o takiej opcji? Przydatne, czy beznadzieja?

Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.