Top Ad unit 728 × 90

 

Caterham na pewno wystąpi w GP Austrii

W ostatnim czasie sezon ogórkowy w pełni. Co chwilę pojawiają się plotki dotyczące transferów kolejnych zawodników do innych zespołów. To Hamilton przechodzi do Ferrari, albo Red Bulla, a Alonso ma znaleźć sobie miejsce w McLarenie, czy Mercedesie, już sam nie wiem.

Media nie są też zbyt pozytywnie nastawione do zespołu Caterham. W ostatnim czasie był on już sprzedawany, a teraz z powodu braku funduszy miał się nie pojawić na starcie Grand Prix Austrii.

Na przekór tym doniesieniom stajnia na swoim oficjalnym profilu na Twitterze opublikowała zdjęcia z przygotowań do kolejnego wyścigu. (więcej zdjęć tutaj)

Poprzednio Fernandes zdementował wszystkie plotki na twitterze i teraz uczynił podobnie. Zespół nie jest na sprzedaż potrzebuje tylko inwestorów i na pewno będzie się ścigać w Austrii.

Wiadomo, że żaden zespół Formuły 1 nie jest w idealnej sytuacji finansowej, ale na pewno wszystkie plotki dotyczące Caterhama nie pomagają w szukaniu sponsorów. Zespół nie może być też zadowolony z tego, że Marussia wyprzedziła ich i już zdobyła pierwsze punkty w historii.

Pomimo tego, że jest to obecnie najsłabszy zespół, mam nadzieję, że tak szybko z Formuły 1 nie odpadną.


Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.