Top Ad unit 728 × 90

 

Nowe gry wyścigowe już w tym roku

Codemasters już od kilku lat dostarcza nam kolejne gry wyścigowe. Już niedługo bo 27 czerwca premierę będzie miała kolejna odsłona serii GRID, o podtytule Autosport. Tym razem twórcy poszli w stronę symulacji. Mam nadzieję, że podobny kierunek zostanie obrany w przypadku F1 2014.

Prowadzenie samochodów ma być bardziej realistycznie i ma zadowolić nie tylko niedzielnych kierowców. W samej grze znajdziecie takie kategorie jak Touring Cars, GT, Muscle, Drift, Supercars, Hypercars i prototypy. Do opanowania będzie ponad 100 torów w 22 znanych lokacjach. Podstawa zabawy to tryb kariery.


Project CARS to druga gra, którą chciałem wam dziś zaprezentować. Zresztą w tym wypadku nie muszę dużo pisać. Wystarczy obejrzeć trailer. Zapowiada się znakomicie. W grze znajdziecie wiele różnych serii od kartingu do Formuły 1. Niestety na premierę musimy poczekać do listopada.


Jeśli chodzi o F1 2014 to jeszcze żadne szczegóły nie są znane. Codemasters znając życie wyda najnowszą odsłonę serii jakoś w okolicach września tak jak to miało miejsce w poprzednich latach. Niestety nie ma jeszcze żadnej zapowiedzi, ani trailera.
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.