Konkurs - Wyścig - wchodzi do kin już 8 listopada

Mam dla was niespodziankę. Konkurs na weekend. Do wygrania dwa podwójne zaproszenia na pokaz filmu „Wyścig” – 5 listopada, we wtorek w Cinema City Mokotów, w Warszawie, o godz. 20:00. Film swoją premierę ma 8 listopada w Polsce, biorąc udział w konkursie macie szansę na wybranie się na przedpremierowy pokaz.

Zasady. Typujemy najlepszy czas z Q3 w kwalifikacjach. Wygrywają dwie osoby, które w komentarzu do tego posta podadzą czas najbliższy do tego, który zdobędzie kierowca z pole position w trzeciej części kwalifikacji. Czas trzeba podać w formacie X:XX,XXX. Rok temu Lewis Hamilton uzyskał czas - 1:40,630.

Typować można do soboty 2.11.2013 g. 14:00. Zwycięzców poznamy po kwalifikacjach. Głosować można tylko raz. Liczy się czas oddania głosu. Ze zwycięzcami skontaktuje się poprzez konto mailowe z którego został oddany głos.

Dwa spoty filmu "Wyścig"

Pasjonujący thriller Rona Howarda – to nie tylko świetny film o wyścigach samochodowych, lecz także najwyższej klasy osiągnięcie tego doskonałego reżysera – który uświetniają dodatkowo dwie z najlepszych kreacji aktorskich tego roku. USA Today

Każdy, kto jest w stanie dotrzeć do kina na własnych nogach, lub na czterech kółkach, powinien obejrzeć ten film na wielkim ekranie. Village Voice

Wyniki

W konkursie wygrali Błażej i Michał. Proszę o kontakt na adres pwroniecki@f1fanklub.pl - musicie napisać z maila z którego oddaliście głos w typowaniu.