Jak przetrwać wakacyjną przerwę w F1?


Dla takich fanatyków jak my ciężko znaleźć sobie zajęcie w momencie kiedy nie ma w telewizji Formuły 1. Coś tak jak szkolne wakacje bez pogody, kiedy to nie można było wyjść na dwór. Zostało nam 19 dni więc co można robić?

1. Poczytaj książkę

Co lepiej umila nam czas niż dobra książka. Na szczęście możemy znaleźć wiele książek na allegro, które są związane z naszym kochanym sportem. Znajdziemy tam biografie kierowców, książki przybliżające nam zasady panujące w Formule 1, jak i takie przybliżające nam historię kolejnych sezonów.

Można trafić naprawdę na super książki po bardzo okazyjnych cenach. LINK DO ALLEGRO

2. Zagraj w grę

W zasadzie to nie moja kolekcja, ale mam prawie taką samą na PC
Oczywiście nie chodzi mi tutaj o te planszowe tylko o F1 2010 (niestety na F1 2011 musimy jeszcze miesiąc poczekać). Gra ta jest dostępna na wszystkie platformy i nie może się nudzić. Zawsze można po ścigać się online. Znając życie wszyscy już zdążyli przejść tryb kariery.

Oczywiście to nie jedyna gra którą wam polecam. Na stronie znajdziecie również recenzję Dirt 3, czy Gran Tourismo 5 w które od czasu do czasu pogrywam.

3. You Tube

Poszperaj w internecie i poszukaj filmików związanych z F1. Jeśli znajdziecie jakieś cukiereczki podsyłajcie do nas lub piszcie w komentarzach na pewno pojawią się na stronie.

4. Gokarty

Zawsze można samemu spróbować się pościgać. Może nie jest to najtańsza forma spędzania czasu to jednak warto się od czasu do czasu udać na tor i po rywalizować w prawdziwych kaskach. Tam można sobie pozwolić na walkę, a nie tak jak co niektórzy wolą po mieście się ścigać...


5. Obejrzeć film

O "Sennie" pisałem już wiele razy, ale jeśli jeszcze ktoś nie widział to jak najbardziej zachęcam. Poniżej link do recenzji.


6. Wchodzić na F1fanclub.pl ;-)

Pomimo tego, że mało wiadomości pojawia się w internecie i ciężko wyłapać te ciekawsze to codziennie się staram umieszczać na stronie te ciekawsze i jakoś przybliżyć wam świat Formuły 1.

Tak więc mam nadzieję, że na kolejne Grand Prix będziecie czekać razem ze mną.

Na podstawie

Prześlij komentarz

0 Komentarze