Gdzie oglądać Formułę 1 za darmo? RTL na Astrze oferuje siedem wyścigów!

Logo stacji RTL

W nadchodzącym sezonie Formuły 1 polscy fani motorsportu będą mieli okazję cieszyć się siedmioma wyścigami za darmo dzięki kanałowi RTL, trzeba mieć jednak dostęp do satelity Astra 19,2E. O powrocie F1 do niemieckiej stacji mogliście przeczytać w grudniu. Oczywiście trzeba pamiętać, że nie możemy wtedy liczyć na Polski komentarz. Całą transmisją będzie nie tylko po niemiecku, ale też z reklamami. Oto szczegóły, które warto poznać.

Które wyścigi będą transmitowane za darmo w sezonie 2024?

Pierwszym emocjonującym wydarzeniem sezonu będzie inaugurujący sezon wyścig w Bahrajnie, transmitowany na żywo przez RTL. To doskonała okazja dla fanów Formuły 1 w Polsce, aby śledzić zmagania najlepszych kierowców bez dodatkowych kosztów.

Później trzeba czekać dopiero do lipcowych Grand Prix Węgier w Budapeszcie oraz Grand Prix Belgii w Spa. W sierpniu fani motorsportu będą mieli okazję obejrzeć zmagania na torze Zandvoort w Holandii. Kolejne emocje czekają dopiero wrześniu, gdy kanał RTL transmituje wyścigi na włoskiej Monzy oraz w stolicy Azerbejdżanu, Baku.

Grand Prix w Las Vegas, to ostatni wyścig, który będzie dostępny za darmo.

RTL nie ogranicza się jedynie do wyścigów głównych. Obejrzeć będzie można także treningi oraz kwalifikacje, zapewniając kompleksową rozrywkę dla wszystkich miłośników Formuły 1.

Alternatywa transmisji F1 dla Viaplay:

W Polsce prawa do wszystkich wyścigów Formuły 1 od sezonu 2023 do 2025 nabył Viaplay. Jednak RTL staje się atrakcyjną alternatywą, umożliwiającą oglądanie siedmiu wyścigów bez konieczności płacenia dodatkowych opłat.

Ostateczne decyzje dotyczące wyboru platformy zależą od indywidualnych preferencji. Dla tych, którzy cenią emocje bez dodatkowych kosztów, kanał RTL na Astrze jest doskonałą opcją, pozwalającą na pełne zanurzenie się w świat Formuły 1.