Transmisje z zimowych testów F1 na żywo, F1TV Pro promocja 25% taniej

Działa już kod, który obniża cenę rocznego pakietu F1 TV Pro, który normalnie w Polsce kosztuje 49,99€. Korzystając z kodu EARLYBIRD25, cena w koszyku obniża się do 37,50€ to jakieś 159,76zł

Pakiety można zakupić, klikając w link lub baner poniżej i tym samym wspierać naszą stronę.

Abonenci F1 TV Pro będą mieli dostęp do dwóch tur testów oraz oczywiście całego nadchodzącego sezonu. Kamery będą towarzyszyć zespołom i zawodnikom na torze w dniach 19-21 i 26-28 lutego. Każdego dnia od 9:00 do 13:00, a po przerwie obiadowej od 14:00 do 18:00 będzie można śledzić ich wyniki oraz postępy na torze.

W tym sezonie po raz pierwszy zespoły nie będą mogły się zasłaniać w boksach ściankami, także będzie do nich lepszy dostęp. Dodatkowo F1 TV Pro będzie również prowadzić codzienny program Tech Talk - analizujący najnowsze innowacje, które zespoły testują. Pojawią się również nowe specjalne konferencje prasowe codziennie w porze obiadowej.Kolejnym dodatkiem będzie nowy live timing z testów, gdzie po raz pierwszy czasy będą udostępnione wszystkim fanom w oficjalnej aplikacji F1 z wszystkimi szczegółami. Czyli nawet będąc w pracy, możecie z telefonu śledzić swojego ulubionego zawodnika lub zespół, a prawdopodobnie dwa razy po pół dnia na torze będzie można zobaczyć też Roberta Kubicę za kierownicą Alfy Romeo.

Pakiety można zakupić, klikając w link lub baner powyżej i tym samym wspierać naszą stronę.

Co mamy poza testami zimowymi w pakiecie F1 TV Pro? Dostęp do streamów na żywo z każdej sesji Formuły 1, Formuły 2, Formuły 3 i Porsche Supercup. Dostęp do onboardów, team radio oraz rozbudowanego live timingu. Oczywiście w pakiecie jest też archiwum, w którym znajdziemy każdą sesję z obecnego sezonu, jak i powtórki wyścigów z poprzednich lat. Dodatkowo na platformie znajdują się filmy dokumentalne o historii tego sportu.