Top Ad unit 728 × 90

 

Giovinazzi zostaje w Alfa Romeo - oficjalnie potwierdzony

Zespół Alfa Romeo oficjalnie potwierdził, że Antonio Giovinazzi pozostanie ich kierowcą wyścigowym w sezonie 2020. Tym samym skład zespołu nie zmieni się w kolejnym sezonie. Kimi Raikkonen również zostaje. Informacja pojawiłą się już na stronie zespołu

Antonio Giovinazzi: "Bardzo się cieszę, że zostaję w zespole na rok 2020. Jestem wdzięczny za niesamowity poziom wsparcia, jakie otrzymałem w moim pierwszym pełnym sezonie w Formule 1. W tym roku wiele się nauczyliśmy i jestem przekonany, że w przyszłym sezonie możemy zrobić duży krok naprzód. Nie będę już żółtodziobem, więc nie będzie dla mnie żadnych wymówek: Chcę być konkurencyjny od samego początku mistrzostw i odwdzięczyć się zaufaniu, jakim obdarzył mnie zespół".

Frédéric Vasseur, dyrektor zespołu Alfa Romeo Racing i dyrektor generalny Sauber Motorsport AG: "Antonio spisał się naprawdę dobrze w tym roku i jestem niezmiernie zadowolony, mogąc potwierdzić, że pozostanie w Alfa Romeo Racing do 2020 roku. Sposób, w jaki zintegrował się z zespołem i konsekwentnie poprawiał się przez cały swój pierwszy pełny sezon w sporcie, jest bardzo obiecujący i nie możemy się doczekać, aż uwolnimy jego pełny potencjał, kontynuując naszą wspólną pracę."
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.