Top Ad unit 728 × 90

 

Gdzie znajdę prezent dla fana Formuły 1?

Na pewno wiele osób zna jakiegoś fana Formuły 1 i przed urodzinami, świętami, czy rocznicami szuka dla nich prezentów. Teraz mam dla nich idealną propozycję.

GADŻETY

Formuła 1 otworzyła właśnie w internecie oficjalny sklep z autentycznymi pamiątkami z wyścigów. Można tam znaleźć kaski, kombinezony, jak i części bolidów. Sklep jest podzielony na kilka kategorii. W jednej znajdziemy rzeczy, które możemy kupić od razu, a w drugiej znajduje się portal aukcyjny, gdzie jest czas do końca aukcji i ktoś może nas przelicytować.

Dajcie znać, czy znaleźliście coś fajnego, co was interesuje. Cenowo jest oczywiście dosyć drogo, ale można tam kupić naprawdę wyjątkowe przedmioty lub kupić przykładowo spotkanie z Sergio Perezem.

Sklep znajdziecie na stronie https://www.f1authentics.com

W ofercie jest tylko jedna rzecz związana z Robertem Kubicą, jego kombinezon z powrotu do Formuły 1 z Renault. Jeśli chcielibyście wziąć udział w aukcji to KLIK

BILETY 

Jeśli oczywiście mówimy o prezentach, to dobre są też same bilety na wyścig.

Bilety na każdy wyścig najlepiej kupić na oficjalnej stronie Formuły 1. Ceny zależne są oczywiście od miejsca na torze, jak i wybranej opcji dostępu. Bilety są na sam wyścig, jak i cały weekend.

Gdzie kupić bilety F1: Sklep z biletami znajdziecie na stronie https://tickets.formula1.com/en


Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.