Gdzie znajdę prezent dla fana Formuły 1?

Na pewno wiele osób zna jakiegoś fana Formuły 1 i przed urodzinami, świętami, czy rocznicami szuka dla nich prezentów. Teraz mam dla nich idealną propozycję.

KSIĄŻKI

Powyżej na zdjęciu moja biblioteczka książek związanych z Formułą 1. Jest to najtańsza i jedna z fajniejszych opcji na prezent dla Fana Formuły 1.

Lista książek z linkami do sklepów znajduje się tutaj

GADŻETY

Formuła 1 otworzyła właśnie w internecie oficjalny sklep z autentycznymi pamiątkami z wyścigów. Można tam znaleźć kaski, kombinezony, jak i części bolidów. Sklep jest podzielony na kilka kategorii. W jednej znajdziemy rzeczy, które możemy kupić od razu, a w drugiej znajduje się portal aukcyjny, gdzie jest czas do końca aukcji i ktoś może nas przelicytować.

Dajcie znać, czy znaleźliście coś fajnego, co was interesuje. Cenowo jest oczywiście dosyć drogo, ale można tam kupić naprawdę wyjątkowe przedmioty lub kupić przykładowo spotkanie z Sergio Perezem.

Sklep znajdziecie na stronie https://www.f1authentics.com

W ofercie jest tylko jedna rzecz związana z Robertem Kubicą, jego kombinezon z powrotu do Formuły 1 z Renault. Jeśli chcielibyście wziąć udział w aukcji to KLIK

BILETY 

Jeśli oczywiście mówimy o prezentach, to dobre są też same bilety na wyścig.

Bilety na każdy wyścig najlepiej kupić na oficjalnej stronie Formuły 1. Ceny zależne są oczywiście od miejsca na torze, jak i wybranej opcji dostępu. Bilety są na sam wyścig, jak i cały weekend.

Gdzie kupić bilety F1: Sklep z biletami znajdziecie na stronie https://tickets.formula1.com/en