Top Ad unit 728 × 90

 

Prezentacja Toro Rosso Honda STR14

Zespół Toro Rosso zaprezentował dziś swój bolid na sezon 2019. Tegoroczna konstrukcja nosi oznaczenie STR14 i jest napędzana silnikiem Hondy. Za kierownicą zasiądą Danił Kvyat, który powraca do Formuły 1 po dwóch latach po tym jak został zdegradowany z Red Bulla, a później wyrzucony z Toro Rosso. Alexander Albon będzie jego nowym parterem.

Toro Rosso zostało przy zeszłorocznym malowaniu. W internecie krążyły plotki o zmianach po tym jak opublikowano zdjęcia kierowców w ciemniejszych kombinezonach niż w zeszłym sezonie. Ostatecznie malowanie nie uległo większym zmianom.

W tym roku Red Bull również będzie korzystał z Hondy, więc po raz pierwszy Japończycy będą mieli obsługiwać dwa zespoły. To oznacza, że będą robili większe postępy, ale w tym samym czasie Toro Rosso może być wykorzystywane jako królik doświadczalny jeśli chodzi o testowanie silników. W 2018 roku zajęli przedostatnie miejsce w klasyfikacji generalnej, więc w tym roku muszą celować w lepszy wynik. Czym im się to uda, czas pokaże.

Jak podoba wam się nowa konstrukcja? Zapewne wszyscy i tak czekacie na dzisiejszą prezentację Williamsa ;-)


Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.