Top Ad unit 728 × 90

 

Prezentacja Renault RS19 na sezon 2019

Przed jutrzejszym dniem prezentacji, w którym aż trzy zespoły pokażą swoje bolidy, dzisiaj tylko poznamy nowe malowanie zespołu Renault. Oczywiście jak to stało się tradycją w tym sezonie zespoły do zeszłorocznych konstrukcji montują nowe przednie skrzydło i malują w nowe barwy... Ostatecznie jednak na samej prezentacji tak było, ale Renault opublikował grafiki nowej konstrucji RS19. Którą możecie zobaczyć na zdjęciach i filmikach w poście.

Francuzi kontynuują swój projekt startów w Formule 1 i z każdym rokiem ich cel jest trudniejszy do osiągnięcia. Rok temu zajęli czwartą pozycję w klasyfikacji konstruktorów, w tym roku będą celować w podium. Poniżej filmik pokazujący ich dotychczasowe starania.Dlatego też postanowili z Red Bulla ściągnąć Daniela Ricciardo, który trochę ryzykując opuścił swój dotychczasowy zespół obawiając się jednostki napędowej Hondy. Chociaż szczerze mówiąc jednostka Renault w zeszłym roku też nie była dla niego zbyt szczęśliwa.

Carlos Sainz opuścił Renault, a na drugim miejscu pozostał Nico Hulkenberg. Doświadczony Niemiec będzie musiał pokazać w tym roku charakter jeśli chce pozostać dłużej w Formule 1. Do tej pory w swojej karierze nie osiągnął wiele, a jeśli nowy kolega go pokona to za rok może już dla niego nie być miejsca.

Oto nowe malowanie Renault:


Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.