Top Ad unit 728 × 90

 

Coraz gorsza oferta player.pl jeśli chodzi o Formułę 1

Jak pewnie dobrze pamiętacie przed sezonem polecałem zakup pakietu player.pl sport z dostępem na cały sezon. Taki dostęp od marca do końca listopada kosztował 109zł. Jak ktoś nie zdecydował się na taką formę mógł zakupić miesięczny pakiet w cenie 15,90. To przeważnie oznaczało dostęp do dwóch Grand Prix w danym miesięcznym okresie.

Niestety od tego weekendu dla tych co wcześniej nie wykupili dostępu jest tylko opcja pakietu sport na 72h w cenie 9,90zł. Wysłałem zapytanie o dostępność innych pakietów:

Odpowiedź player.pl: W chwili obecnej dostępna jest tylko opcja wykupu dostępu na 72 godziny, jak tylko pojawią się inne możliwości zakupu pakietów poinformujemy o tym na stronie i na naszym profilu na FB. Pozdrawiamy

To nie jedyna zmiana na minus. Wcześniej przez 3 dni po zakończeniu każdej sesji można było oglądać powtórki na stronie, obecnie taka opcja nie jest już dostępna.

Odpowiedź player.pl: Witaj Paweł, dziękuję za wiadomość. Obecnie nie posiadamy materiałów powtórkowych z sekcji F1. Nie wykluczone, że w przyszłości ponownie pojawią się one w playerze SPORT. Na pewno wtedy poinformujemy o tym fakcie na naszej stronie internetowej, lub tu - na naszym profilu FB. Zachęcam także do obejrzenia materiałów powtórkowych bezpośrednio w kanałach Eleven.

Pakiety miesięczne i roczne nadal dostępne są na stronie samego Eleven Sports, najwidoczniej musieli zmienić umowę z player.pl. Dajcie znać czy w waszych kablówkach pakiety z dostępnymi kanałami Eleven nie zmieniły się na gorsze.

Aktualizacja - Player.pl widocznie zauważył niezadowolenie fanów i na stronie znowu są dostępne powtórki. Nadal jednak pozostał do wyboru tylko pakiet na 3 dni. Powtórki dostępne są w strefie wyścigów - https://player.pl/strefa-wyscigow/


Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Racing Point/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.