Segregator newsów F1 - 13.9.2016

Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1.

Motosport Manager za 99 groszy
Bardzo fajna gra, menadżer zespołu "F1" w dobrej promocji. Naprawdę polecam.

Co Liberty Media planuje zmienić w F1? (Cyrk F1)
Ewolucja, nie rewolucja. Tak mają przebiegać zmiany w Formule 1 po pojawieniu się nowego właściciela. Oto co może zmienić się w F1 w najbliższych latach.

Jenson Button hopes McLaren can end 2016 season battling Ferrari (Sky)
Button twierdzi, że postęp jaki wykonał McLaren w ostatnich 12 miesiącach daje im duże nadzieje na przyszłość. Jego zdaniem pod koniec tego roku powinni już walczyć z Ferrari. Tylko czy jest sens walki w tym roku, zamiast skupienia się na sezonie 2017?

Vettel and Alonso: Who will have the last laugh?
Tych dwóch kierowców zmieniło zespoły w nowej erze silników V6 z nadzieją na kolejne mistrzowskie tytuły. Przyszły rok pokaże, czy mieli racje. McLaren powinien sobie lepiej poradzić od Ferrari, które zawsze z aerodynamiką miało problemy. Włosi zawsze nadrabiali silnikami, a od 2014 roku mają duży deficyt mocy w porównaniu do Mercedesów.

Renault engine proved 'big progress' at Monza (Autosport)
Grand Prix Włoch pokazało, że Renault wykonał w ostatnich 2 sezonach duży progres i pomimo tego, że nadal mają mniej mocy to są w stanie walczyć z Mercedesami i nawet je wyprzedzać. Szkoda, że chodzi tylko o Mercedesy, ale w bolidach Force India i Williams.

Kvyat: Strong finish to season will open doors (F1i)
Danił cały czas ma nadzieję na mocną końcowkę sezonu, chociaż patrząc na dotychczasowe wyniki w Toro Rosso szczerze wątpię, że jakikolwiek zespół będzie go chciał ze względu na słabiutką formę. Jego jedyny obecnie plus to rosyjscy sponsorzy.

F1 needs rules rethink for sake of fans, says Briatore (Motorsport)
Briatore w końcu powiedział coś mądrego. W Formule 1 od dawna nie rozmawiamy już o wyścigach, a przynajmniej bardzo mało. Mówimy o pieniądzach, biurokracji, przepisach i karach, to wszystkoJak śledzić nasze wpisy na Facebooku

Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1. Wybrane przeze mnie wiadomości z ostatnich dni, które pojawiły się na innych stronach w sieci. O ile znajdę czas, chciałbym taki post publikować codziennie. Jeśli sami znaleźliście coś ciekawego, wrzucajcie link i opis w komentarzu.