Top Ad unit 728 × 90

 

Segregator newsów F1 - 24.8.2016

Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1.

Zdjęcie dnia: To już 25 lat od debiutu Michaela Schumachera w Formule 1.

Hamilton: This title would mean more than previous three (The Telegraph)
Lewis uważa, że jeśli zdobędzie tegoroczne mistrzostwo to będzie to najtrudniej wywalczony tytuł. Głównie dlatego, że problemy które go spotkały w tym roku były głównie techniczne, nie zależne od niego. On jest skupiony i sam błędów nie popełnia.

Newey playing big role in 2017 Red Bull, says Horner (Motorsport)
Adrian Newey już odgrywa dużo większą rolę przy konstrukcji przyszłorocznego bolidu Red Bulla niż w obecnym sezonie. Nowy sezon to dużo większy wpływ aerodynamiki na osiągi i Red Bull chce na tym mocno skorzystać.

Znakomita sprzedaż biletów na GP Belgii (CyrkF1)
Popularność Maxa Verstappena powoduje, że organizatorzy wyścigu o GP Belgii 2016 na torze Spa-Francorchamps spodziewają się w tym roku najlepszej frekwencji od 15 lat.

Cutting corners is the way it should be in F1 (Gulf News) To nie jest skok w dal, gdzie 2 centymetry robią różnicę. To jest kilkukilometrowy tor i tutaj ścinanie zakrętów powinno być dozwolone... Dajcie robić kierowcom to co należy. Tak przynajmniej w ostatnim wywiadzie twierdzi Toto Wolff.

Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1. Wybrane przeze mnie wiadomości z ostatnich dni, które pojawiły się na innych stronach w sieci. O ile znajdę czas, chciałbym taki post publikować codziennie. Jeśli sami znaleźliście coś ciekawego, wrzucajcie link i opis w komentarzu.
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.