Segregator newsów F1 - 24.8.2016

Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1.

Zdjęcie dnia: To już 25 lat od debiutu Michaela Schumachera w Formule 1.

Hamilton: This title would mean more than previous three (The Telegraph)
Lewis uważa, że jeśli zdobędzie tegoroczne mistrzostwo to będzie to najtrudniej wywalczony tytuł. Głównie dlatego, że problemy które go spotkały w tym roku były głównie techniczne, nie zależne od niego. On jest skupiony i sam błędów nie popełnia.

Newey playing big role in 2017 Red Bull, says Horner (Motorsport)
Adrian Newey już odgrywa dużo większą rolę przy konstrukcji przyszłorocznego bolidu Red Bulla niż w obecnym sezonie. Nowy sezon to dużo większy wpływ aerodynamiki na osiągi i Red Bull chce na tym mocno skorzystać.

Znakomita sprzedaż biletów na GP Belgii (CyrkF1)
Popularność Maxa Verstappena powoduje, że organizatorzy wyścigu o GP Belgii 2016 na torze Spa-Francorchamps spodziewają się w tym roku najlepszej frekwencji od 15 lat.

Cutting corners is the way it should be in F1 (Gulf News) To nie jest skok w dal, gdzie 2 centymetry robią różnicę. To jest kilkukilometrowy tor i tutaj ścinanie zakrętów powinno być dozwolone... Dajcie robić kierowcom to co należy. Tak przynajmniej w ostatnim wywiadzie twierdzi Toto Wolff.

Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1. Wybrane przeze mnie wiadomości z ostatnich dni, które pojawiły się na innych stronach w sieci. O ile znajdę czas, chciałbym taki post publikować codziennie. Jeśli sami znaleźliście coś ciekawego, wrzucajcie link i opis w komentarzu.