Segregator newsów F1 - 19.8.2016

Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1.

Honda plans to spend all tokens on upgrades (F1i)
Japoński dostawca jednostek napędowych planuje wykorzystać wszystkie pozostałe tokeny na rozwój swojego silnika jeszcze w tym sezonie. Zostało im 10 tokenów i jak tylko będą mogli z nich korzystać to znajdą się one w bolidach Jensona i Fernando.

Wczoraj pisałem, że McLaren ma też nowe części do swojego bolidu, ale nie montuje ich ponieważ silnik jest w tym momencie za słaby. Ciekawe, czy nowe poprawki Hondy pomogą im również w tym temacie.

Różnica wysokości na torach F1 -  (Cyrk F1)
Różnice wysokości występujące na torach wyścigowych często mają bardzo duży wpływ na to, jak dany obiekt jest odbierany przez zawodników i kibiców. Oto jakie różnice wysokości występują na torach w obecnym kalendarzu F1

Ferrari F1 a ‘great disappointment’ in 2016 – Webber
Mark Webber twierdzi, że zespół Ferrari jest największym rozczarowaniem tego sezonu. Od czasu do czasu mają za sobą dobre Grand Prix, ale Mercedes jest w tym momencie nie do pokonania. Nawet Red Bull wysunął się przed Ferrari. Widać, że na szefostwie i kierowcach włoskiego teamu ciąży duża presja.

Czasami można sobie wmawiać, że nie potrzebujemy tak głośnych silników, ale potem wystarczy sobie obejrzeć taki filmik i chce się po prostu cofnąć w czasie... ;-(

 Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1. Wybrane przeze mnie wiadomości z ostatnich dni, które pojawiły się na innych stronach w sieci. O ile znajdę czas, chciałbym taki post publikować codziennie. Jeśli sami znaleźliście coś ciekawego, wrzucajcie link i opis w komentarzu.