Top Ad unit 728 × 90

 

Segregator newsów F1 - 17.8.2016

Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1.

Poor recent pace helped Ferrari identify weaknesses (F1i)
Ostatnia słaba forma i spadek Ferrari w klasyfikacji konstruktorów za Red Bulla podobno pomógł im zidentyfikować problem z bolidem. Vettel nie chciał wchodzić w szczegóły, ale powiedział, że miał duży problem z zbalansowaniem bolidu w ostatnich dwóch Grand Prix.

Problem znany, tylko czy Ferrari będzie w stanie go rozwiązać?

Smedley: Arguments against F1 radio communication 'inane' (Motorsport)
Były inżynier Massy twierdzi, że zakaz komunikacji radiowej był chory. Wszyscy chcą wrócić do Formuły 1 jaka już po prostu nie istnieje.

Could electronic detection systems end F1's track limits debates (James Allen on F1)
O tym jak limity torów powinny być sprawdzane elektronicznie, tak żeby nie było wątpliwości i sędziowie dzięki temu mieliby nawet mniej pracy.

Moim zdaniem prostym rozwiązaniem jest upewnienie się, że za tarkami nawierzchnia ma mniejszą przyczepność niż na asfalcie i dzięki temu nikt nie będzie chciał wyjeżdżać..

Fernando Alonso: why I race (McLaren)
Hiszpan napisał dlaczego tak bardzo lubi się ścigać, chyba po raz kolejny chce nas upewnić, że nie stracił jeszcze woli walki i jak dostanie szybszy bolid to powalczy o wygrane.

Zdjęcie dnia: James Hunt - Hesketh 308B - 1975 GP Niemiec (Nürburgring):

Adrian Newey w symulatorze Red Bulla

Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1. Wybrane przeze mnie wiadomości z ostatnich dni, które pojawiły się na innych stronach w sieci. O ile znajdę czas, chciałbym taki post publikować codziennie. Jeśli sami znaleźliście coś ciekawego, wrzucajcie link i opis w komentarzu.
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.