Top Ad unit 728 × 90

 

Segregator newsów F1 - 15.8.2016

Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1.

Fernando Alonso calls for 'consistency' in Formula One rules (ESPN)
Hiszpan wzywa do zachowania konsekwencji, jeśli chodzi o ustalanie zasad w Formule 1. Przeważnie jest coś zmieniane, a potem wracamy się do tego co było dwa tygodnie, miesiące lub lata temu.

Męczy już słuchanie inżynierów, którzy przed każdą sesją muszą tłumaczyć, co tym razem wolno, a czego nie wolno... Nie ułatwi to życia tylko zespołom i kierowcom, ale też wszystkim fanom śledzącym F1.

Engine helped Red Bull halve gap to Mercedes (Autosport)
O mało co Red Bull nie odszedł z F1 ponieważ nie miał silnika na ten sezon, a teraz mocno chwali Renault, ponieważ to dzięki nowym jednostkom napędowym strata do Mercedesa się zmniejszyła. Już pokonanie Ferrari jest niesamowite i Christian Horner nie może doczekać się nowego silnika na przyszły sezon.

'F1 car changes in 2017 could turn the grid on its head' (Sky)
Zmiany w przyszłym sezonie nie tylko wymieszają stawkę z powodu różnego poziomu przygotowania poszczególnych zespołów. Kierowcy będą musieli włożyć w prowadzenie bolidów dużo więcej siły i energii. Ich przygotowanie fizyczne na pewno będzie miało wpływ na wytrzymywanie trudów wyścigów. Dużo większe przeciążenia w zakrętach sprawią, że może znowu zobaczymy zawodników, którzy wychodzą wykończeni z bolidów po 2 godzinnym wyścigu.

Walka na torze
W Mercedesie najważniejsze hasło przed startem każdego wyścigu to nie rozbić się. Zobaczcie poniżej jak zawodnicy F4 z zespołu Carlin Racing zaczęli się bić po wypadku...


Zdjęcie dnia: Stefan Johansson kończy wyścig o GP Niemiec w 198 roku swoim McLarenem MP4/3 na 2 pozycji, na 3 kołach.
Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1. Wybrane przeze mnie wiadomości z ostatnich dni, które pojawiły się na innych stronach w sieci. O ile znajdę czas, chciałbym taki post publikować codziennie. Jeśli sami znaleźliście coś ciekawego, wrzucajcie link i opis w komentarzu.

Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.