Top Ad unit 728 × 90

 

Kontrakt Schumachera z Fordem z 1993 roku

Michael Schumacher w 1993 roku jeździł w zespole Benettona z silnikami Forda. Poniżej znajdziecie jego kontrakt właśnie z dostawcą silników. Nie co dzień mamy dostęp do tak ciekawych informacji, kontrakty kierowców nigdy nie są publicznie dostępne.

Poniżej znajdziecie informacje o zarobkach Niemca jak i o wymaganiach Forda. Między innymi Schumacher musiał się wypowiadać pozytywnie o marce, brać udział w sesjach filmowych, zdjęciowych i spotkaniach promocyjnych. Michael miał możliwość korzystania w wybranych miejscach z samochodu dostarczonego przez Forda.

Kontrakt ten ma już ponad 20 lat więc na pewno odbiega od obecnych standardów, ale daje pewien pogląd na to jak kiedyś to wyglądało. Oczywiście nie mamy tutaj żadnych informacji o faktycznym kontrakcie z Benettonem, dlatego też poniższy post trzeba traktować jako ciekawostkę.


Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.