Top Ad unit 728 × 90

 

Mikołaj Sokół oraz Michał Gąsiorowski komentatorami F1 w Eleven Sports

W końcu wyjaśniło się, kto będzie komentował relację z tegorocznych wyścigów Formuły 1 w Eleven Sports. Stacja ogłosiła, że będą to Mikołaj Sokół oraz Michał Gąsiorowski.

Tego pierwszego wszyscy znają. Lata temu komentował wyścigi jeszcze w TV4, a ostatnio był częstym gościem studia w Polsacie. Ten drugi jest na co dzień prowadzącym audycję Trzecia Strona Medalu w radiowej Trójce.

Po wielu sezonach z Formułą 1 to koniec komentarzu w wykonaniu Andrzeja Borowczyka. Może przypomnijmy sobie w komentarzach jakieś najlepsze momenty w jego wykonaniu.

W zasadzie komentatorów ogłoszono na ten moment tylko na pierwszy wyścig. Na szczęście dowiedziałem się, że transmisje będą prowadzone głównie ze studia w Polsce, a prawdopodobnie na wyścigi w Europie Mikołaj Sokół będzie wysyłany osobiście, a w tym czasie w studiu komentatorskim zastępować go będzie Cezary Gutowski.

Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.