Top Ad unit 728 × 90

 

Transmisje Formuły E na Motowizji

Kanał Motowizja pozyskał prawa do wyłącznej emisji wyścigów Formuły E w Polsce. Wyścig komentować będą Natalia Kowalska i Łukasz Siudak. Poniżej znajdziecie informację prasową, którą kanał udostępnił:

Samochody elektryczne ścigające się na torze – nowe mistrzostwa FIA to zupełnie nowe możliwości, nowe zasady, nowe samochody i nowe metody rywalizacji, także z udziałem fanów. Od marca, Mistrzostwa FIA Formuły E można będzie oglądać w Polsce – tylko na antenie kanału Motowizja.
Krzysztof Mikulski, Prezes Motowizja Sp. z o.o., mówi: „Moim marzeniem i celem nadrzędnym istnienia kanału Motowizja jest informowanie o każdym aspekcie motoryzacji. Formuła E to niewątpliwie znak czasów – fascynujący dowód zachodzących zmian w sportach motorowych. Jako jedyni w Polsce zapraszamy naszych widzów do oglądania zmagań teamów Formuły E – już 14 marca pierwsza transmisja na żywo!”

W pierwszym sezonie Formuła E pojawi się w dziesięciu miastach na całym świecie. Seria rozpoczęła się w Pekinie we wrześniu 2014, a zakończy się w Londynie 28 czerwca 2015. Już od 2 marca, na antenie Motowizji będą emitowane godzinne podsumowania wcześniejszych rund, a 14 marca gratka dla wszystkich fanów sportów motorowych: pierwsza w Polsce transmisja wyścigu Formuły E na żywo, prosto z toru Biscayne Bay w Miami. Wyścig komentować będą Natalia Kowalska i Łukasz Siudak.

Natalia Kowalska już od 4 roku życia związana jest z wyścigami. W 2002 roku zdobyła II miejsce i tytuł Wicemistrza Polski, w wyścigach kartingowych, w kategorii Junior 100. W 2005 roku zapewniła sobie miejsce w historii polskiego motosportu, gdyż jako pierwsza wygrała dwie najszybsze kategorie wyścigowe w jednym sezonie. Jest pierwszą kobietą – mistrzem Polski w klasie międzynarodowej. 2008 rok rozpoczęła od testów w Formule 3 oraz od wyjazdu do USA, gdzie wystartowała w serii Star Mazda. Po testach w Formule 2 stworzony został zespół CYFRA+ F2 Racing, w którym startowała w roku 2010.

Łukasz Siudak jest dziennikarzem i jednocześnie wielkim entuzjastą sportu motorowego. Pasjonat motocykli i historii motocyklizmu. Jeszcze do niedawna flirtował z enduro, a wszystko zaczęło się od żużla. Z kariery żużlowca nic nie wyszło, na enduro z racji obowiązków zawodowych jest coraz mniej czasu. W przeszłości komentował mecze szwedzkiej ligi żużlowej Elitserien, serię Red Bull X-Fighters oraz wyścigi samochodowe m.in. International GT Open, współkomentuje również najsłynniejszy wyścig wytrzymałościowy świata – 24h Le Mans. Prywatnie motocyklista-podróżnik. Nie lubi tracić życia na stanie w korkach.[post_ad]
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.