Top Ad unit 728 × 90

 

Williams opublikował trzy rendery nowego bolidu FW37Wczoraj w internecie pojawiła się okładka magazynu F1 Racing, dziś w swoich zbiorach zespół Williamsa opublikował w lepszej jakości render nowego bolidu. Zespół po raz pierwszy od 2010 roku ma reklamę sponsora na sekcjach bocznych. Widać, że zeszłoroczne rezultaty miały na to duży wpływ.

Frank Williams mocno liczy na mocniejsze jednostki napędowe Mercedesa, które pomogą mu w walce o wygrane w sezonie 2015.

Pata Symonds powiedział, że pojawiło się dużo wyzwań, jakie postawiły przed projektantami nowe przepisy odnośnie maksymalnej wysokości nosa oraz jego budowy.

„Zmiana regulacji przyprawiła nas o ból głowy” – powiedział Brytyjczyk. „Nowa budowa oraz geometria nosa miała o wiele większy wpływ na pakiet aerodynamiczny niż można się tego było spodziewać. Mimo, że nasz pakiet w 2014 roku był imponujący, zawsze jest wiele do zrobienia i tak teraz musieliśmy sobie poradzić z nowym nosem. Zespół bardzo ciężko pracował nad jak największym zredukowaniem strat spowodowanych nowymi przepisami”.
[post_ad] [full_width]
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.