Top Ad unit 728 × 90

 

Prezentacja McLarena i Ferrari na koniec stycznia

McLaren zaprezentuje swój nowy bolid napędzany silnikiem Hondy 29 stycznia w siedzibie w Woking. Wcześniej potwierdzili już, że nazwa nowej konstrukcji do MP4-30. Dzień później Ferrari również zaprezentuje nowy bolid, którego nazwa kodowa to 666.

W przeciwieństwie do McLarena, który jak co roku zaprosił dziennikarzy, prezentacja Ferrari będzie polegać tylko na udostępnieniu zdjęć, czy filmików w internecie. Wiemy już, że malowanie McLarena ulegnie zmianom, a Ferrari ponownie ma być głównie czerwone z czerwonymi i czarnymi akcentami.

Co ciekawe, ostatnie doniesienia z Maranello mówią, że nowa konstrukcja prezentuje się zdecydowanie lepiej w tunelu aerodynamicznym niż rok temu. La Gazzetta donosi, że deficyt w zakresie aerodynamiki w porównaniu do Red Bulli i Mercedesów został wyeliminowany. Do tego oczywiście mocniejsza jednostka napędowa, dlatego w Ferrari powiewa optymizmem.
[post_ad]

Brak komentarzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.