Top Ad unit 728 × 90

 

Williams FW18 ponownie na torze

Williams w tym sezonie wrócił na czoło stawki. W tym roku aż siedem razy Felipe Massa i Valtteri Bottas stawali na podium. W zespole już chyba nie pamiętali jak to jest walczyć o najlepsze pozycje.

Takie sukcesy to ostatnio odnosili ponad 10 lat temu (nie licząc wygranej Maldonado w 2012 roku)

Williams ma za sobą bogatą historię i wiele wspaniałych konstrukcji w swoim garażu. Ostatnio postanowili jedną z nich wystawić ponownie na tor. Karun Chandhok i Valtteri Bottas mieli okazję przejechać się bolidem Adriana Neweya FW18. Jacques Villeneuve debiutował w nim w Formule 1 w sezonie 1996.

Tylko posłuchajcie tego silnika V10... cudo. W tamtych latach Williamsowi zbytnio nie kibicowałem, ale i tak uważam, że ich malowanie było jednym z lepszych, a widząc ten klasyczny bolid, aż łezka w oku się kręci.Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.