Top Ad unit 728 × 90

 

Maldonado najszybszy drugiego dnia testów w Hiszpanii

Stoffel Vandoorne w McLarenie przejechał aż 136 okrążeń podczas dzisiejszych testów w Barcelonie. Młody kierowca z Belgii osiągnął jednak dopiero dziewiąty czas. Uzyskał tym samym superlicencję FIA. To Pastor Maldonado przejechał dziś dystans jednego okrążenia w czasie 1:24.871 i zakończył dzień na szczycie tabeli czasów.

Nico Rosberg był dziś drugi w Mercedesie. Kimi Raikkonen drugi dzień jeździł dla Ferrari i dzisiejsze testy zakończył bez większych problemów.

Esteban Gutiérrez był czwarty przed Susie Wolff. Zawodniczka Williamsa z samego rana wypadła z toru, później szło jej już dużo lepiej i ostatecznie przejechała 55 okrążeń. Susie przygotowuje się do wzięcia udziału w pierwszej sesji treningowej przed GP Wielkiej Brytanii w lipcu.

Jules Bianchi popołudniu prawie nie jeździł ponieważ mechanicy Marussi wykryli jakiś problem z jego silnikiem. Z kolei Sebastian Vettel na torze pojawił się dopiero po południu. Mistrz świata ma za sobą kolejny dzień z problemami.

Robin Frins miał dziś jeździć dla zespołu Caterham, ale mechanicy nie odbudowali bolidu po wczorajszym wypadku Kamui Kobayashiego.

Wyniki 2 dnia testów w Hiszpanii

Poz
Nr
Kierowca
Zespół
Czas
Okr
113Pastor MaldonadoLotus-Renault1.24.871102
26Nico RosbergMercedes1.25.805102
37Kimi RäikkönenFerrari1.26.48093
421Esteban GutiérrezSauber-Ferrari1.26.97284
541Susie WolffWilliams-Mercedes1.27.28055
617Jules BianchiMarussia-Ferrari1.27.71855
71Sebastian VettelRed Bull-Renault1.27.97372
834Daniel JuncadellaForce India-Mercedes1.28.27291
932Stoffel VandoorneMcLaren-Mercedes1.28.441136
1026Daniil KvyatToro Rosso-Renault1.28.91021
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.