Czy jest nadzieja dla Schumachera?

Kolejne wieści o stanie zdrowia wielokrotnego Mistrza Świata w F1- Michaela Schumachera- docierają do fanów. -Rodzina, lekarze i przyjaciele są pełni optymizmu. Oni wierzą coraz mocniej, że Schumacher wybudzi się ze śpiączki- powiedziała agentka kierowcy dla magazynu "Bild". Podkreśla, że lekarze w Grenoble zaobserwowali znaczną poprawę w stanie zdrowia.

Po 3 miesiącach walki o przywrócenie Michaela do stanu przytomności ze śpiączki farmakologicznej, skrzy się nadzieja. Sprzeczne relacje o jego stanie dają do myślenia, czy aby na pewno uspokajanie fanów, nie było nad wyrost.

-Szanse na to, że Michael dojdzie do siebie, są z każdym dniem coraz mniejsze. Niestety brak symptomów poprawy stanu Schumachera podpowiada, że musimy być gotowi na najgorszy scenariusz- tak niedawno wypowiedział się były naczelny lekarz Formuły 1, Gary Hartstein. Odpowiedź agentki Mistrza Świata była natychmiastowa: -Słowa Pana Hartsteina są całkowicie nieprawdziwe. Nic się nie zmieniło od czasu mojego ostatniego oświadczenia. Jesteśmy pewni, że Michael jeszcze się obudzi. Walczymy o niego z całym zespołem lekarzy.

Według ostatnich doniesień Schumacher wciąż nie reaguje na bodźce. Niepokojące też jest, iż utracił 25% masy ciała. Od ponad 2 miesięcy lekarze starają się wybudzić Mistrza Świata F1, jednak bez większych sukcesów.