Pierwszy i drugi trening przed GP Malezji F1 na żywo 28.03.2014

Przed nami dwie piątkowe sesje treningowe na torze Sepang w Malezji. Po raz szesnasty zawodnicy będą się tu ścigać. Możliwe są opady deszczu, także nie spodziewałbym się wielu przejechanych okrążeń. Zespoły zapewne oszczędzają jednostki napędowe z myślą o sezonie. Prawdopodobnie najwięcej kółek będzie chciał przejechać zespół Lotus, który do tej pory ma ich na swoim koncie najmniej.

Sebastian Vettel również szybko, będzie chciał zapomnieć o występie w Australii i liczy na dobry rezultat w Malezji. Daniel Ricciardo będzie musiał poczekać na wynik apelacji w sprawie jego dyskwalifikacji z poprzedniego wyścigu aż do 14 kwietnia.

Lewis Hamilton rozpocznie piątkowe treningi przed GP Malezji używając tego samego silnika, który zawiódł go dwa tygodnie temu w Australii.

McLaren przywiózł do Kuala Lumpur nowy nos, a pozostałe zespoły pewnie też mają swoje pakiety poprawek, chociaż większych zmian i przetasowań w stawce, do wyścigów w Europie nie ma się co spodziewać.

Wyniki 1 treningu - tutaj

Wyniki 2 treningu - tutaj

Dodatkowe informacje:
Zapowiedź GP Malezji

Plan transmisji w telewizji Polsat

 Pozostałe informacje dotyczące transmisji F1 w Polsce i internecieLinki do stron z transmisjami F1 znajdziecie poniżej:


Podczas Grand Prix Malezji Formuła 1 odda cześć osobom, które znajdowały się na pokładzie zaginionego lotu MH370. Po oświadczeniu władz państwowych, szefowie toru Sepang zdecydowali się odwołać planowany koncert, którego główną gwiazdą miała być amerykańska piosenkarka – Christina Aguilera. Z kolei na krótko przed startem wyścigu, kierowcy i kibice uczczą pamięć zaginionych minutą ciszy.