Top Ad unit 728 × 90

 

Trzeci dzień testów w Bahrajnie na żywo - 21.02.2014

Dziś kolejny, trzeci już dzień testów w Bahrajnie. Wczorajszy dzień pokazał nam, że Renault prawdopodobnie uporał się z większością problemów, które trapiły ich od początku testów. Oczywiście jeszcze nie wszystko działa na 100%. Zdaniem Kamui Kobayashiego, Renault obecnie nie jest w stanie konkurować z Mercedesem oraz Ferrari.

To jest to co mamy po naszej stronie i musimy im pomóc, by byli w stanie konkurować z innymi producentami silników. W tej chwili mamy zdecydowanie zbyt słabe tempo, więc obecnie dajemy im maksymalną szansę, a później zajmiemy się naszym samochodem. Czekamy więc na oprogramowanie silnika. Podczas testów zapoznaliśmy się z innymi samochodami i wyraźnie widać, że bolidy Mercedesa są szybsze na prostych o 20-30 kilometrów, co oznacza różne punkty hamowania i tak naprawdę wszystko, gdybyśmy dysponowali odpowiednią mocą. Zobaczymy, co możemy zrobić w tak krótkim czasie. W tej chwili jest trochę zbyt późno.

Wczoraj dowiedzieliśmy się też, że zespół Lotus potwierdził podpisanie długoterminowej umowy z Renault na dostawy silników.

Do tej pory najlepiej w trakcie testów radzą sobie zespoły z silnikami Mercedesa, Ferrari nie jest daleko za nimi. Jak to będzie wyglądać dziś?

Live timing Bahrain 2014


Jeśli live timing wam się nie odświeża kliknijcie ctrl+r

Red Bull w końcu może przejechać więcej okrążeń to od rana, mogą się już zabrać do pracy. Farba flow vis pokazuje im jak powietrze opływa bolid.

Lotus również dziś testuje aero w swoim E22


Zespoły korzystają z najróżniejszych sposobów na sprawdzenie wydajności aero w nowych bolidach

Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.