Top Ad unit 728 × 90

 

Czwarty dzień testów w Bahrajnie na żywo - 22.02.2014

Dziś czwarty dzień testów Bahrajnie. Potem czekają nas cztery dni przerwy i ostatnia czterodniowa seria testów przed startem sezonu.

Zespoły powoli zaczynają przyśpieszać. Chociaż niektóre nadal mają problemy techniczne. Lotus może zacząć czwarty dzień testów w Bahrajnie z opóźnieniem, gdyż ekipa będzie czekała na nowe części z Enstone.

Pastor Maldonado przejechał wczoraj zaledwie 26 okrążeń, gdyż E22 został uziemiony przez problemy ze skrzynią biegów, którą zespół projektował sam.

Zadowolony z dotychczasowych testów był natomiast Jenson Button: Wiemy, że nie jesteśmy najszybsi. Wiemy też, że nie jesteśmy wolni, a świetną sprawą jest to, że przejechaliśmy wiele okrążeń. Jesteśmy w stanie przejechać dystans wyścigu. To obiecujące i myślę, że pokazuje jak ciężki był dla nas ostatni rok. Chłopaki wykonali fantastyczną pracę. Są bardzo podekscytowani nadchodzącym sezonem, po tak słabym zeszłym roku. Dobrze jest znowu widzieć tę iskrę w McLarenie.

Williams dziś ogłosił, że Felipe Nasr będzie pełnił w tym sezonie obowiązki testowego i rezerwowego kierowcy. Ekipa z Groove poinformowała, że Brazylijczyk otrzyma szansę występów w pięciu piątkowych sesjach treningowych i trzykrotnie weźmie udział w oficjalnych testach Formuły 1.

Wraz z ogłoszeniem kontraktu z Nasrem, Williams poinformował o pozyskaniu wsparcia Banco do Brasil, który wspierał młodego kierowcę w trakcie jego startów w GP2. Widać, że zespół ten w tym sezonie praktycznie co drugi dzień wysyła informację o podpisaniu nowego kontraktu, z czego możemy się tylko wszyscy cieszyć.

Live timing Bahrain 2014


Jeśli live timing wam się nie odświeża kliknijcie ctrl+r
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.