Nabór do redakcji 2014

Z przyjemnością zawiadamiam, że F1 Fan Klub rozpoczął nabór do redakcji 2014. Ten rok to nie tylko wspaniały nowy sezon Formuły 1, ale też pełen sezon startów Roberta Kubicy w WRC. Głównie poszukuje fanów Roberta, którzy będą w stanie dostarczać fanom jak najszybciej informacji o startach Kubicy. Sam nie jestem w stanie aktualizować postów dotyczących jego rajdowych występów przez kilka dni z rzędu.

Mam nadzieję, że będzie to wspaniały rok, w związku z czym chciałbym dać naszym czytelnikom możliwość wykonania kolejnego kroku na drodze rozwoju zainteresowania i pasji do Formuły 1.

Szukam osób, które są gotowe poświęcić trochę wolnego czasu, aby swoimi tekstami przybliżyć innym ten wspaniały sport.

Przede wszystkim mile widziane są osoby, które byłyby zainteresowane pisaniem aktualizacji dotyczących postępów rajdowych Kubicy. Wymagana jest znajomość zasad pisowni języka polskiego, gramatyki oraz stylistyki.

Do współpracy zapraszam również osoby, które uważają, że posiadają cenną umiejętność przekładania zagranicznych tekstów na język polski - wymagana znajomość języka angielskiego, lub innego języka obcego.

Jest to ciężka, aczkolwiek bardzo satysfakcjonująca praca, a każdemu kandydatowi na redaktora poświęcę naprawdę wiele uwagi - uszanujcie mój i Wasz czas.

Działalność redakcyjna jest dobrowolna i NIEODPŁATNA, jednak zapewnia ogrom satysfakcji a także w znacznym stopniu rozwija zdolności językowe.

Zgłoszenia - a także pytania - można kierować na adres: pwroniecki@f1fanklub.pl