Massa podpisał kontrakt z Williamsem na sezon 2014

Dopiero co zdążyłem napisać, że Ferrari pożegnało się z Felipe Massą, a już dostaliśmy potwierdzenie, że Williams podpisał z nim kontrakt na przyszły sezon. Od rana krążyły już takie plotki, a zaraz po godzinie 16:00 zespół podesłał oficjalne oświadczenie.

Felipe Massa oraz Valtteri Bottas są zawodnikami zespołu Williams na sezon 2014. Tym samym Pastor Maldonado będzie szukał miejsca w innym zespole.

“Williams to jeden z najbardziej utytuowanych zespołów w historii Formuły 1. Od dziecka chciałem jeździć w Williamsie, Ferrari lub McLarenie. Teraz kolejne marzenie się spełnia" - powiedział Felipe

Jedni z najlepszych Brazylijczyków ścigali się właśnie dla tego zespołu. Massa ma nadzieję, że z nowym sezonem, z zmianą przepisów Williams ponownie będzie walczył o lepsze pozycje.

Na pewno taka sytuacja pokrzyżuje plany Nico Hulkenbergowi. Niemiec starał się o stanowisko w zespole Lotusa, a teraz może się okazać, że pieniądze Pastora Maldonado staną mu na przeszkodzie. Prawdopodobnie wyląduje w ten sposób z Adrianem Sutilem w Force India.