Top Ad unit 728 × 90

 

Kask Roberta Kubicy na sezon 2014


Firma Bell Racing produkująca jedne z najbardziej rozpoznawalnych kasków we wszystkich seriach wyścigowych na swojej Facebookowej stronie zaprezentowała dziś coś co zapewne bardzo zainteresuje wszystkich fanów Roberta Kubicy.

Jak dobrze wiecie Polak w tym sezonie ścigał i nadal się ściga w rajdach. Tam korzysta z otwartego kasku, nie jest on podobny do tego z którego korzystał w seriach open wheel.

Wiemy, że Robert chciałby powrócić do F1 o ile mu na to zdrowie pozwoli. Rozważa też starty w innych seriach, wszystko zależy od jego zdrowia i propozycji jakie otrzyma. Tymczasem firma Bell już przygotowuje się do jego powrotu i pokazuje nam jak będzie wyglądał jego kask.

Może wybiegamy troszkę za bardzo w przyszłość, ale co my tam możemy wiedzieć. W każdym razie lepiej pozostawać optymistą ;-)

Aktualizacja - sprawa kasku wyjaśniona:

Jeśli macie jakieś wiadomości na temat Roberta, zdjęcia, filmiki podsyłajcie je. Będziemy dzielić się z resztą fanów!
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.